WYDARZENIA

Najświeższe aktualności i wydarzenia BlokFit.

jazz na lezaco male

Jazz na leżąco 26 wrzesień

jazz blokfitFEJM przedstawia.

Koniec wakacji nie oznacza końca atrakcji!
Klęska urodzaju trwa, a my we współpracy z BLOKfitem otwieramy niekończący się sezon eventów, na których nie może Was zabraknąć.

W sobotę 26. WRZEŚNIA!
– przed nadchodzącą jesienną chandrą – proponujemy Wam chilloutowe leżakowanie na BLOKfit-owych materacach przy koncertach i imprezie w formule Dj’e kontra jazzman’i. Poczujcie się swobodnie niczym na kozetce u muzycznego psychoterapeuty, a my skupimy się na tym, żeby nie dać Wam zasnąć, ani usiedzieć spokojnie w jednym miejscu.

Przede wszystkim zabrzmią u nas po raz pierwszy organy hammonda, na których będzie grał Jan Smoczyński!
Poza tym przygotowaliśmy dla Was dwie współpracujące sceny, pokazy wspinaczki na żywo okraszone wizualizacjami, fireshow oraz strzelnicę – bar z szotami, drinkami oraz pomysłowymi wariacjami na temat PRL-owskiej zagrychy.
Oczywiście nie zabraknie foodtrucków, ani Lawendowej 8 ze swoimi kranami, więc nie będziecie bawić się ani głodni, ani spragnieni!

Atrakcje mnożą się w tempie grzybów po deszczu, więc śledźcie newsy na fb, żeby pozostać na bieżąco z tym, co jeszcze będziemy ogłaszać.

miejsce:
Blokfit, ul. Słowackiego 1a

start:
19:00

Zagrają:
L(n)SD QUARTET
Jerzy Małek
Tomasin/NODANCE
Maria O’Furia
Wojak
Porro

Wizualizacje:
Deruba Re
Boros

Bilety w cenie 25zł dostepne będą w Cafe Lamus, Lawendowej 8 i BLOKficie.
W dniu koncertu bilety na miejscu za 35zł.
W sprawie rezerwacji biletów dzwoncie
Tomek – 513 856 905
Mateusz – 793 198 471
lub piszcie tomasz.bubella@gmail.comjazz blokfit


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/paoezzcw/htdocs/wp-includes/functions.php on line 3464