WYDARZENIA

Najświeższe aktualności i wydarzenia BlokFit.

10702001_843762932308709_7310182058042829591_n

Nowy rozkład- sekcje wspinaczkowe! Płacisz tylko za wejście!

Specjalnie z myślą o Was, powstał nowy rozkład sekcji wspinaczkowych. Grafik został opracowany tak, aby każdy, amator, początkujący czy zaawansowany wspinacz znalazł zajęcia dostosowane do jego potrzeb.

Sekcje

Wystarczy przyjść i zapłacić za wejście. Tylko tyle. Forma płatności nie ma znaczenia – pojedyncze wejście, karnet 10 wejściowy, abonament. Osoba mając dyżur w recepcji wszystko wyjaśni. Jeśli nie byłeś nigdy na ścianie wspinaczkowej czy boulderowni. Przyjdź. Nie musisz mieć siły niedźwiedzia w rękach, sprawności olimpijczyka. Wystarczy wygodne ubranie, sportowe obuwie i dobre chęci. Nasi instruktorzy pokażą Ci wszystko od samych podstaw, a stali bywalcy wesprą w pokonywaniu coraz to nowych wyzwań. Nie znasz nas? Zobacz poniższy film aby przekonać się że jesteśmy dla każdego! Bez względu na doświadczenie i poziom wspinaczkowy!

Sekcje wspinaczkowe dla dzieci to propozycje dla dzieci, to wyjątkowa oferta. Poprzez zabawę uczymy najmłodszych podstaw wspinaczki, współpracy w grupie oraz kształtujemy dążenie do wyznaczonych celów. Zajęcia prowadzone są przez Paulinę Guz, jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek z Trójmiasta. Paulina nie tylko nauczy dzieciaki wspinania, ale również odpowie na wszelkie pytania, które nurtują rodziców.

Sekcje wspinaczkowe dla dzieci w Trójmieście.
Sekcje wspinaczkowe dla dzieci w Trójmieście.

Sekcje wspinaczkowe dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych, Widelec i Paulina szykują jeszcze więcej wspinania i pozytywnych emocji. Więcej porad treningowych i ludzi, z którymi wspinanie będzie jeszcze pozytywniejsze.


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/paoezzcw/htdocs/wp-includes/functions.php on line 3464