Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych” serwis blokfit.pl chroni dane osobowe Użytkowników uzyskane w trakcie działalności Serwisu.

W czasie korzystania z serwisu blokfit.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony są niezbędne do działania serwisu i możliwości realizacji zamówień, Wszystkie podane informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych, nigdy też nie będą wykorzystywane do innych celów niż te bezpośrednio związane z serwisem, czyli wysyłania newslettera. Wszystkie podane przez siebie informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć.

Wszelkie treści zawarte na stronie internetowej www.blokfit.pl stanowią własność BlokFit i podlegają ochronie prawnej zgodnie z przepisami Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Kopiowanie, modyfikowanie bądź włączanie do innych opracowań całości lub części informacji, materiałów lub elementów graficznych dostępnych na niniejszej stronie internetowej, bez uprzedniej pisemnej zgody BlokFit, jest zabronione.

BlokFit oświadcza, iż w przypadku opisanych naruszeń dochodził będzie swoich praw na drodze sądowej. Ponadto, zgodnie z przywołaną wyżej ustawą, za naruszenie praw własności przez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi odpowiedzialność karna, z karą pozbawienia wolności do lat 2 włącznie.


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/paoezzcw/htdocs/wp-includes/functions.php on line 3464