WYDARZENIA

Najświeższe aktualności i wydarzenia BlokFit.

swap

SWAP ATTACK 17 październik

swapPrzed nami kolejna, trzecia już, edycja swapowiska organizowanego przez Fundację I love packing! : ) Tym razem spotykamy się na terenie ścianki wspinaczkowej Blokfit we Wrzeszczu.

17 PAŹDZIERNIKA!!!
WCIĄŻ CI MAŁO?
Lato dobiegło końca, z każdym dniem robi się coraz chłodniej. Do łask wracają swetry i kurtki oraz cieplejsze buty. Jeśli chcesz odświeżyć swoją garderobę, ale masz ograniczony budżet, zapraszamy na SWAP ATTACK! Tylko tutaj znajdziesz mnóstwo jesiennych ubrań i dodatków dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W dodatku za symboliczny grosik lub jeszcze lepiej – zupełnie za darmo!

A MOŻE MASZ ZA DUŻO?
Zgłoś się do nas jako wystawca i oddaj/wymień/opchnij swoje niepotrzebne ubrania i akcesoria na SWAP ATTACK! Ze względu na duże zainteresowanie ze strony męskiego grona uczestników poprzednich edycji tym razem skupimy się nie tylko na tematyce jesiennej, ale specjalnie dla Was, drodzy mężczyźni, również sportowo-turystycznej. Zatem wystawiajcie i kupujcie buty trekkingowe, odzież sportową, stare rowery, sprzęt wspinaczkowy czy namioty. Czego dusza zapragnie. Tradycyjnie mile widziane są także książki, płyty i gry planszowe.

ZASADY
1. Obowiązuje tematyka jesienna oraz sportowo-turystyczna! Stroje kąpielowe i letnie sukienki zostawiamy tym razem w domu.
2. Wystawiamy używane ubrania damskie i męskie, obuwie i dodatki oraz sprzęt sportowy i turystyczny. Mile widziane książki, płyty i gry planszowe, a także zabawki dla dzieci.
3. Przyniesione na swapowisko rzeczy można sprzedać, wymienić lub oddać w dobre ręce.
4. Rzeczy na sprzedaż wystawiamy za dowolną kwotę. Tym razem nie bawimy się w kategorie cenowe. Pamiętajmy o odpowiednim przygotowaniu – stworzeniu metek czy napisów z informacją o cenach.
6. Ubrania i obuwie wystawiamy tylko w dobrym stanie i czyste. Nikt z nas nie chce bluzki bez guzika czy spódnicy z popsutym zamkiem.
7. Na zgłoszenia wystawców czekamy pod adresem: /info niebawem/

UWAGA
Ilość miejsc jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy! Prosimy o zaopatrzenie się we własne stojaki i wieszaki na ubrania.

CZAS I MIEJSCE
Ścianka wspinaczkowa Blokfit, ul. Słowackiego 1a, Gdańsk-Wrzeszcz. Sobota, 17 października od 12.00. Zapraszamy! Przyprowadźcie znajomych!


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/paoezzcw/htdocs/wp-includes/functions.php on line 3464